Geleceğimiz olan gençlerimizin eğitimine katkıda bulunmak, Okumada maddi imkânsızlıklar çeken başarılı, Türk örf ve ananelerine bağlı öğrencilerimize destek vermek,

Türkiye genelinde yapılmakta olan yurtlarımıza destek olmak amacı ile 10.02.2006 tarihinde merkezi Niğde olmak üzere ALEADDİN KEYKUBAT Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler Derneğini kurmuş bulunmaktayız.

Ülkemizin geleceği olan gençlerimize en iyi imkânları sunarak onların vatanına, bayrağına, dinine bağlı başarılı gençler olarak yetişmeleri arzusundayız. Bu gaye doğrultusunda kurulan derneğimiz geniş tabanlı tüzüğü ile gençlerimizin başta barınma imkânları olmak üzere tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ortamları hazırlamak çabasındayız.

Niğde den yakmış olduğumuz bu ateş ile zaman ile çevre illerimize de şubeler ve yurtlar açarak hizmetlerimizin geliştirilmesi siz değerli gönül dostlarımızın duaları ve yardımları ile müyesser olacaktır. Siz ve sizin gibi çevremizdeki hayırsever gönül dostlarımızın derneğimize gerek üye olarak ve gerekse yardımlarını esirgemeyerek bizlere destek olmanızı bekliyoruz.

Yurdumuz ile ilgili bilgilere   www.nigdeyurdu.com adresinden ulaşabilirsiniz.